Condensator poliester, 150nF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R66ED3150DQ7AK
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145220
Distribuie
  • 4,15lei
  • Fără TVA:3,43lei
  • 10 sau mai multe 2,82lei
  • 50 sau mai multe 2,13lei
  • 58 sau mai multe 1,72lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (232 buc.)
Capacitate condensator: 150nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 7.5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R66
Caracteristici
Alias 66ED3150DQ7AK
Capacitanţa 150nF
Dimensiuni carcasa 10x3x8mm
Material Plastic
Raster terminale 7.5mm
Serie condensatoare R66
Subtip ambalaj bandă
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%