Condensator poliester, 150nF, 40V AC, 63V DC, WIMA - MKS2C031501A00KSSD
- Producător Wima
- Cod produs:T144685
1,01lei
- Fără TVA:0,83lei
- 50000 sau mai multe 0,99lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 150nF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 150nF |
| Dimensiuni carcasa | 2.5x6.5x7.2mm |
| Dimensiuni terminale | lung. 6mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 5mm |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |