Condensator poliester, 150nF, 40V AC, 63V DC, WIMA - MKS2C031501A00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144685
Distribuie
  • 1,01lei
  • Fără TVA:0,83lei
  • 50000 sau mai multe 0,99lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 150nF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 150nF
Dimensiuni carcasa 2.5x6.5x7.2mm
Dimensiuni terminale lung. 6mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%