Condensator poliester, 150nF, 40V AC, 63V DC, KEMET - R82DC3150DQ60K
- Producător Kemet
- Cod produs:T145240
2,28lei
- Fără TVA:1,89lei
- 10 sau mai multe 0,95lei
- 100 sau mai multe 0,69lei
- 292 sau mai multe 0,34lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (23 buc.)
Capacitate condensator: 150nF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
| Alias | 82DC3150DQ60K |
| Capacitanţa | 150nF |
| Dimensiuni carcasa | 7.2x2.5x6.5mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 5mm |
| Serie condensatoare | R82 |
| Subtip ambalaj | bandă |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |