Condensator poliester, 150nF, 400V AC, 630V DC, WIMA - MKS4J031504D00JSSD
- Producător Wima
- Cod produs:T144820
-
4,54lei
- Fără TVA:3,75lei
-
- 25 sau mai multe 3,40lei
- 35 sau mai multe 2,85lei
- 81 sau mai multe 2,69lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (23 buc.)
Condensator poliester, 150nF, 400V AC, 630V DC, WIMA - MKS4J031504D00JSSD
Capacitate condensator: 150nF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 630V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 150nF |
| Caracteristici condensatoare | condensatoare cu durată de viaţă prelungită, valoare redusă a rezistenţei ESR |
| Dimensiuni carcasa | 7x14x18mm |
| Dimensiuni terminale | lung. 6mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 15mm |
| Serie condensatoare | MKT |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±5% |
| Utilizare condensatoare | de decuplare, de filtrare, înmagazinare de energie |
