Condensator poliester, 150nF, 400V AC, 630V DC, WIMA - MKS4J031504D00JSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144820
Distribuie
  • 4,54lei
  • Fără TVA:3,75lei
  • 25 sau mai multe 3,40lei
  • 35 sau mai multe 2,85lei
  • 81 sau mai multe 2,69lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (23 buc.)
Capacitate condensator: 150nF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 630V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 150nF
Dimensiuni carcasa 7x14x18mm
Dimensiuni terminale lung. 6mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%