Condensator poliester, 150nF, 400V AC, 2kV DC, WIMA - MKS4U031506G00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144817
Distribuie
  • 12,65lei
  • Fără TVA:10,45lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 150nF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 2kV DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 150nF
Dimensiuni carcasa 17x29x31.5mm
Material Plastic
Raster terminale 27.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%