Condensator poliester, 150nF, 400V AC, 1kV DC, WIMA - MKS4O131505F00JSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144815
Distribuie
  • 4,73lei
  • Fără TVA:3,91lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 150nF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 1kV DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 22.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 150nF
Dimensiuni carcasa 8.5x18.5x26.5mm
Dimensiuni terminale lung. 6mm
Material Plastic
Raster terminale 22.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%