Condensator poliester, 150nF, 200V AC, 400V DC, WIMA - MKS4G031503G00KI00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144819
Distribuie
  • 1,56lei
  • Fără TVA:1,29lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 150nF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 150nF
Dimensiuni carcasa 6x12x13mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Serie condensatoare MKT
Subtip ambalaj bandă
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%