Condensator poliester, 150nF, 200V AC, 400V DC, WIMA - MKS4G031503G00KI00
- Producător Wima
- Cod produs:T144819
1,56lei
- Fără TVA:1,29lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 150nF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 150nF |
| Dimensiuni carcasa | 6x12x13mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 10mm |
| Serie condensatoare | MKT |
| Subtip ambalaj | bandă |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |