Condensator poliester, 150nF, 200V AC, 400V DC, KEMET - R60MI31505030K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145163
Distribuie
  • 5,35lei
  • Fără TVA:4,42lei
  • 58 sau mai multe 1,73lei
  • 133 sau mai multe 1,64lei
  • 4000 sau mai multe 1,60lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (398 buc.)
Capacitate condensator: 150nF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60MI31505030K
Capacitanţa 150nF
Dimensiuni carcasa 18x5x11mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%