Condensator poliester, 150nF, 160V AC, 250V DC, KEMET - R82IC3150Z350K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145368
Distribuie
  • 4,69lei
  • Fără TVA:3,88lei
  • 10 sau mai multe 2,93lei
  • 50 sau mai multe 2,33lei
  • 77 sau mai multe 1,29lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1029 buc.)
Capacitate condensator: 150nF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Alias 82IC3150Z350K
Capacitanţa 150nF
Dimensiuni carcasa 7.2x6x11mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%