Condensator poliester, 150nF, 160V AC, 250V DC, KEMET - R82IC3150DQ50J
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145367
Distribuie
  • 4,90lei
  • Fără TVA:4,05lei
  • 10 sau mai multe 2,60lei
  • 100 sau mai multe 1,55lei
  • 115 sau mai multe 0,87lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (4178 buc.)
Capacitate condensator: 150nF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Alias 82IC3150DQ50J
Capacitanţa 150nF
Dimensiuni carcasa 7.2x6x11mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare R82
Subtip ambalaj bandă
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%