Condensator poliester, 120nF, VISHAY - BFC236515124
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144499
Distribuie
  • 4,98lei
  • Fără TVA:4,12lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 120nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 120nF
Dimensiuni carcasa 4x13.5x10mm
Dimensiuni terminale lung. 0,6mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%