Condensator poliester, 10nF, VISHAY - BFC237662103
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144552
Distribuie
  • 21,27lei
  • Fără TVA:17,58lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 10nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 10nF
Dimensiuni carcasa 6x12x17.5mm
Dimensiuni terminale lung. 0,6mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%