Condensator poliester, 10nF, VISHAY - BFC236851103
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144502
Distribuie
  • 2,31lei
  • Fără TVA:1,91lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 10nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 10nF
Dimensiuni carcasa 4.6x13.6x12.5mm
Dimensiuni terminale lung. 0,6mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%