Condensator poliester, 10nF, {{Tensiune de lucru max.}}, SR PASSIVES - MPEB-10N7.5/630
Distribuie
  • 1,01lei
  • Fără TVA:0,83lei
  • 50 sau mai multe 0,91lei
  • 100 sau mai multe 0,73lei
  • 144 sau mai multe 0,69lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1726 buc.)
Capacitate condensator: 10nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 7.5mm
Temperatura de lucru: {{Temperatura de lucru}}
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 10nF
Caracteristici condensatoare condensatoare cu durată de viaţă prelungită, condensatoare neinductive
Dimensiuni carcasa 11x5x10mm
Dimensiuni terminale lung. 15mm
Material Plastic
Raster terminale 7.5mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%