Condensator poliester, 10nF, 63V AC, 100V DC, WIMA - MKS2D021001A00KO00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144673
Distribuie
  • 1,14lei
  • Fără TVA:0,94lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 10nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 10nF
Dimensiuni carcasa 2.5x6.5x7.2mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare MKT
Subtip ambalaj bandă
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%