Condensator poliester, 10nF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R82EC2100DQ50K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145300
Distribuie
  • 1,55lei
  • Fără TVA:1,28lei
  • 10 sau mai multe 0,71lei
  • 50 sau mai multe 0,57lei
  • 100 sau mai multe 0,53lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (21639 buc.)
Capacitate condensator: 10nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Alias 82EC2100DQ50K
Capacitanţa 10nF
Dimensiuni carcasa 7.2x2.5x6.5mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare R82
Subtip ambalaj bandă
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%