Condensator poliester, 10nF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R82EC2100DQ50J
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145299
Distribuie
  • 1,91lei
  • Fără TVA:1,58lei
  • 10 sau mai multe 0,85lei
  • 100 sau mai multe 0,68lei
  • 391 sau mai multe 0,25lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (10950 buc.)
Capacitate condensator: 10nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Alias 82EC2100DQ50J
Capacitanţa 10nF
Dimensiuni carcasa 7.2x2.5x6.5mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare R82
Subtip ambalaj bandă
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%