Condensator poliester, 10nF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R82EC2100AA50K
- Producător Kemet
- Cod produs:T145298
1,37lei
- Fără TVA:1,13lei
- 10 sau mai multe 0,75lei
- 100 sau mai multe 0,60lei
- 300 sau mai multe 0,53lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (3829 buc.)
Capacitate condensator: 10nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
| Alias | 82EC2100AA50K |
| Capacitanţa | 10nF |
| Dimensiuni carcasa | 7.2x2.5x6.5mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 5mm |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |