Condensator poliester, 10nF, 160V AC, 250V DC, EPCOS - B32529C3103K000
  • Producător Epcos
  • Cod produs:T144479
Distribuie
  • 1,99lei
  • Fără TVA:1,64lei
  • 10 sau mai multe 1,30lei
  • 25 sau mai multe 1,05lei
  • 50 sau mai multe 0,90lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1467 buc.)
Capacitate condensator: 10nF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...125°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 10nF
Dimensiuni carcasa 2.5x6.5x7.2mm
Dimensiuni terminale lung. 6mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%