Condensator poliester, 10µF, 63V AC, 100V DC, WIMA - MKS4D051006D00KYSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144806
Distribuie
  • 29,20lei
  • Fără TVA:24,13lei
  • 5 sau mai multe 20,08lei
  • 7 sau mai multe 14,73lei
  • 16 sau mai multe 13,96lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (251 buc.)
Capacitate condensator: 10µF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 10µF
Dimensiuni carcasa 13x24x31.5mm
Material Plastic
Raster terminale 27.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%