Condensator poliester, 10µF, 63V AC, 100V DC, WIMA - MKS4D051006D00KYSD
- Producător Wima
- Cod produs:T144806
29,20lei
- Fără TVA:24,13lei
- 5 sau mai multe 20,08lei
- 7 sau mai multe 14,73lei
- 16 sau mai multe 13,96lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (251 buc.)
Capacitate condensator: 10µF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 10µF |
| Dimensiuni carcasa | 13x24x31.5mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 27.5mm |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |