Condensator poliester, 10µF, 63V AC, 100V DC, WIMA - MKS4D051006D00JSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144807
Distribuie
  • 16,37lei
  • Fără TVA:13,53lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 10µF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 10µF
Dimensiuni carcasa 13x24x31.5mm
Dimensiuni terminale lung. 6mm
Material Plastic
Raster terminale 27.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%