Condensator poliester, 10µF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R60ER5100AA40K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145118
Distribuie
  • 33,29lei
  • Fără TVA:27,51lei
  • 7 sau mai multe 14,52lei
  • 16 sau mai multe 13,72lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (545 buc.)
Capacitate condensator: 10µF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60ER5100AA40K
Capacitanţa 10µF
Dimensiuni carcasa 32x9x17mm
Material Plastic
Raster terminale 27.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%