Condensator poliester, 10µF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R60ER5100AA30K
- Producător Kemet
- Cod produs:T145117
16,59lei
- Fără TVA:13,71lei
- 7 sau mai multe 14,44lei
- 10 sau mai multe 12,92lei
- 50 sau mai multe 12,87lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (360 buc.)
Capacitate condensator: 10µF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
| Alias | 60ER5100AA30K |
| Capacitanţa | 10µF |
| Dimensiuni carcasa | 32x9x17mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 27.5mm |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |