Condensator poliester, 10µF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R60ER51005040K
- Producător Kemet
- Cod produs:T145115
22,71lei
- Fără TVA:18,77lei
- 10 sau mai multe 14,49lei
- 11 sau mai multe 9,12lei
- 25 sau mai multe 8,64lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 10µF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
| Alias | 60ER51005040K |
| Capacitanţa | 10µF |
| Dimensiuni carcasa | 32x9x17mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 27.5mm |
| Serie condensatoare | R60 |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |