Condensator poliester, 10µF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R60ER51005040K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145115
Distribuie
  • 22,71lei
  • Fără TVA:18,77lei
  • 10 sau mai multe 14,49lei
  • 11 sau mai multe 9,12lei
  • 25 sau mai multe 8,64lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 10µF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60ER51005040K
Capacitanţa 10µF
Dimensiuni carcasa 32x9x17mm
Material Plastic
Raster terminale 27.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%