Condensator poliester, 10µF, 40V AC, 63V DC, KEMET - R60DN51005030M
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145093
Distribuie
  • 12,12lei
  • Fără TVA:10,02lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 10µF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±20%
Raster terminale: 22.5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60DN51005030M
Capacitanţa 10µF
Dimensiuni carcasa 26.5x8.5x17mm
Material Plastic
Raster terminale 22.5mm
Serie condensatoare R60
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±20%