Condensator poliester, 10µF, 200V AC, 400V DC, WIMA - MKS4G051007F00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144810
Distribuie
  • 23,94lei
  • Fără TVA:19,79lei
  • 2520 sau mai multe 23,00lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 10µF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 37.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 10µF
Dimensiuni carcasa 19x32x41.5mm
Material Plastic
Raster terminale 37.5mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%