Condensator poliester, 10µF, 200V AC, 400V DC, KEMET - R60MR51005040K
- Producător Kemet
- Cod produs:T145181
36,54lei
- Fără TVA:30,20lei
- 2 sau mai multe 34,47lei
- 5 sau mai multe 30,78lei
- 6 sau mai multe 17,94lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (435 buc.)
Capacitate condensator: 10µF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
| Alias | 60MR51005040K |
| Capacitanţa | 10µF |
| Dimensiuni carcasa | 32x22x37mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 27.5mm |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |