Condensator poliester, 10µF, 200V AC, 400V DC, KEMET - R60MR51005040K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145181
Distribuie
  • 36,54lei
  • Fără TVA:30,20lei
  • 2 sau mai multe 34,47lei
  • 5 sau mai multe 30,78lei
  • 6 sau mai multe 17,94lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (435 buc.)
Capacitate condensator: 10µF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60MR51005040K
Capacitanţa 10µF
Dimensiuni carcasa 32x22x37mm
Material Plastic
Raster terminale 27.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%