Condensator poliester, 10µF, 160V AC, 250V DC, WIMA - MKS4F051006G00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144808
Distribuie
  • 40,73lei
  • Fără TVA:33,66lei
  • 5 sau mai multe 20,01lei
  • 12 sau mai multe 18,94lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 10µF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 10µF
Dimensiuni carcasa 17x29x31.5mm
Material Plastic
Raster terminale 27.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%