Condensator poliester, 10µF, 160V AC, 250V DC, WIMA - MKS4F051006G00KSSD
- Producător Wima
- Cod produs:T144808
40,73lei
- Fără TVA:33,66lei
- 5 sau mai multe 20,01lei
- 12 sau mai multe 18,94lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 10µF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 10µF |
| Dimensiuni carcasa | 17x29x31.5mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 27.5mm |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |