Condensator poliester, 10µF, 160V AC, 250V DC, WIMA - MKS4F051006G00JSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144809
Distribuie
  • 22,09lei
  • Fără TVA:18,26lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 10µF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 10µF
Dimensiuni carcasa 17x29x31.5mm
Dimensiuni terminale lung. 6mm
Material Plastic
Raster terminale 27.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%