Condensator poliester, 10µF, 160V AC, 250V DC, KEMET - R60IR51005040K
- Producător Kemet
- Cod produs:T145148
35,63lei
- Fără TVA:29,45lei
- 8 sau mai multe 14,04lei
- 17 sau mai multe 13,29lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 10µF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
| Alias | 60IR51005040K |
| Capacitanţa | 10µF |
| Dimensiuni carcasa | 32x13x22mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 27.5mm |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |