Condensator poliester, 10µF, 160V AC, 250V DC, KEMET - R60IR51005040K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145148
Distribuie
  • 35,63lei
  • Fără TVA:29,45lei
  • 8 sau mai multe 14,04lei
  • 17 sau mai multe 13,29lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 10µF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60IR51005040K
Capacitanţa 10µF
Dimensiuni carcasa 32x13x22mm
Material Plastic
Raster terminale 27.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%