Condensator poliester, 10µF, 100V DC, SR PASSIVES - MPEM-10UR27.5/100
Distribuie
  • 6,37lei
  • Fără TVA:5,27lei
  • 40 sau mai multe 2,85lei
  • 90 sau mai multe 2,70lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (330 buc.)
Capacitate condensator: 10µF
Tensiune de lucru max.: 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 10µF
Dimensiuni carcasa 39x14.8x22.8mm
Material Plastic
Raster terminale 27.5mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%