Condensator poliester, 100nF, VISHAY - BFC237353104
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144544
Distribuie
  • 2,02lei
  • Fără TVA:1,67lei
  • 2000 sau mai multe 1,99lei
  • 3000 sau mai multe 1,97lei
  • 5000 sau mai multe 1,96lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 5x11x17.5mm
Dimensiuni terminale lung. 0,6mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%