Condensator poliester, 100nF, VISHAY - BFC2370EH104
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144530
Distribuie
  • 4,08lei
  • Fără TVA:3,37lei
  • 10 sau mai multe 2,72lei
  • 50 sau mai multe 2,25lei
  • 68 sau mai multe 1,47lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (943 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 0.5mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 6x11x7.2mm
Dimensiuni terminale lung. 5mm
Material Plastic
Raster terminale 0.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%