Condensator poliester, 100nF, {{Tensiune de lucru max.}}, SR PASSIVES - MPEM-100N10/630
Distribuie
  • 0,79lei
  • Fără TVA:0,65lei
  • 50 sau mai multe 0,55lei
  • 100 sau mai multe 0,45lei
  • 280 sau mai multe 0,36lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (17190 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: {{Temperatura de lucru}}
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 12x7x12mm
Dimensiuni terminale lung. 22mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%