Condensator poliester, 100nF, 63V AC, 100V DC, WIMA - MKS4D031002A00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144778
Distribuie
  • 0,97lei
  • Fără TVA:0,80lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±20%
Raster terminale: 7.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 2.5x7x10mm
Dimensiuni terminale lung. 6mm
Material Plastic
Raster terminale 7.5mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±20%