Condensator poliester, 100nF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R82EC3100DQ70K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145328
Distribuie
  • 1,65lei
  • Fără TVA:1,36lei
  • 10 sau mai multe 0,78lei
  • 100 sau mai multe 0,66lei
  • 346 sau mai multe 0,29lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1918 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Alias 82EC3100DQ70K
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 7.2x2.5x6.5mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare R82
Subtip ambalaj bandă
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%