Condensator poliester, 100nF, 40V AC, 63V DC, WIMA - MKS2C031001A00JO00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144641
Distribuie
  • 1,30lei
  • Fără TVA:1,08lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 2.5x6.5x7.2mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare MKT
Subtip ambalaj bandă
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%