Condensator poliester, 100nF, 40V AC, 63V DC, VISHAY - BFC247076104
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144557
Distribuie
  • 5,43lei
  • Fără TVA:4,49lei
  • 10 sau mai multe 2,48lei
  • 50 sau mai multe 1,93lei
  • 74 sau mai multe 1,34lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 7.2x2.5x6.5mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%