Condensator poliester, 100nF, 40V AC, 63V DC, VISHAY - BFC237018104
- Producător Vishay
- Cod produs:T144506
3,89lei
- Fără TVA:3,21lei
- 10 sau mai multe 2,74lei
- 81 sau mai multe 1,23lei
- 188 sau mai multe 1,16lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (2544 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
| Capacitanţa | 100nF |
| Dimensiuni carcasa | 7.2x2.5x6.5mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 5mm |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |