Condensator poliester, 100nF, 40V AC, 63V DC, VISHAY - BFC237018104
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144506
Distribuie
  • 3,89lei
  • Fără TVA:3,21lei
  • 10 sau mai multe 2,74lei
  • 81 sau mai multe 1,23lei
  • 188 sau mai multe 1,16lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (2544 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 7.2x2.5x6.5mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%