Condensator poliester, 100nF, 40V AC, 63V DC, KEMET - R82DC3100Z350J
- Producător Kemet
- Cod produs:T145237
2,60lei
- Fără TVA:2,15lei
- 10 sau mai multe 1,41lei
- 100 sau mai multe 1,01lei
- 211 sau mai multe 0,47lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (5011 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
| Alias | 82DC3100Z350J |
| Capacitanţa | 100nF |
| Dimensiuni carcasa | 7.2x2.5x6.5mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 5mm |
| Serie condensatoare | R82 |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±5% |