Condensator poliester, 100nF, 40V AC, 63V DC, KEMET - R82DC3100DQ50J
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145235
Distribuie
  • 0,93lei
  • Fără TVA:0,77lei
  • 100 sau mai multe 0,72lei
  • 363 sau mai multe 0,27lei
  • 843 sau mai multe 0,26lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (30234 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Alias 82DC3100DQ50J
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 7.2x2.5x6.5mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare R82
Subtip ambalaj bandă
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%